Letní pobytový tábor 2019

Letní pobytový tábor

Print

HURÁ DO PRAVĚKU

 

V letošním roce Vám rádi opět nabízíme letní tábor pro děti na naší farmě. Naši shetlandští poníci, ale i větší koně  další zvířata na naší farmě, budou děti v průběhu tábora doprovázet. Děti se o ně budou starat, poníci se budou účastnit i různých společných her nebo vycházek. Nejsme sice tábor s výukou jízdy na koních, ale děti se na koních určitě i svezou. Behem tábora podnikneme i celodenní výlet za dobrodružstvím.

V naší fotogalerii můžete vidět fotky z minulých let.

Letošní rok jsme pro hry zvolili téma „Hurá do pravěku“, které nám nabízí nespočet možností na vyrábění a jiná dobrodružství. Budeme s dětmi podnikat výpravy do přírody, objevovat její kouzlo a čeká nás společně spousta nových zážitků.

O děti se stará zkušený personál a zázemí nám poskytuje velká oplocená zahrada se sprchami, toaletami, velkým týpím, podsadovými stany a kompletním zařízením potřebným pro táborníky.

Cena zahrnuje jídlo 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), pitný režim a materiál na výrobu upomínkových předmětů.

  • I. turnus  5. 7. – 14. 7. 2019  (10 dní)     ( děti ve věku 7 – 14 let – ostatní po dohodě).
  • II. turnus 15. 7. – 21. 7. 2019 (7 cní) –  Z důvodu velkého zájmu o náš tábor jsme se rozhodli vypsat ještě druhý turnus, který ale proběhne pouze v případě, že se přihlásí minimálně 10 dětí. Děkujeme za Váš zájem! 🙂

Cena I. turnus  4.790,- Kč / dítě / 10 dní

          II. turnus 3.950,- Kč / dítě / 7 dní

Zálohu 2.000,- je nutné odeslat hned po podání přihlášky, respektivě po našem potvrzení, že je na táboře ještě volno. Po připsání platby na náš účet Vám místo rezervujeme.

Zálohu je možné zaslat na číslo účtu: 1020305412/6100 Equabank
nebo zaplatit hotově (po předchozí domluvě). Zbytek částky je nutné uhradit do konce května na účet nebo opět hotově. Záloha je nevratná.

 

Přihlášku a další informace k táboru si stáhněte kliknutím na odkaz níže:

 

Pokud byste potřebovali nějaké další informace,můžete volat na telefonní číslo  + 420 776 291 546
nebo psát na e-mail: ekocentrum.zulejka@gmail.com